Krajobraz biblioteczny w Szczecinie – LISTOPAD

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection refused in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1
images


Spotkania w ProMediach

(al. Wojska Polskiego 2)


Spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem [Miganie Kultury]
5 listopada (poniedziałek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Mariuszem Czubajem, znanym autorem powieści kryminalnych. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy, a poprowadzi je Małgorzata Stadnik. Więcej informacji pod tym linkiem.
Czubaj_plakat
Słowiańskie zaświaty [Wszechnica Triglava]
15 listopada (czwartek) o godz. 18.00 zapraszamy na drugie z cyklu spotkań Wszechnica Triglava, realizowanego we współpracy z Wydawnictwem Triglav. Poświęcone będzie promocji książki Pawła Szczepanika „Słowiańskie zaświaty. Wierzenia, wizje i mity”. Więcej informacji pod tym linkiem.
Spotkanie autorskie z Mikołajem Grynbergiem
16 listopada (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Mikołajem Grynbergiem. Prowadzenie: Anna Godzińska. Więcej informacji pod tym linkiem.
Spotkanie z Marcinem Wichą
17 listopada (sobota) o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie z laureatem tegorocznej Nagrody Literackiej Nike za tom opowiadań zatytułowany „Rzeczy, których nie wyrzuciłem”. Autor otrzymał też „Nike Czytelników”. Spotkanie poprowadzi Anna Godzińska. Więcej informacji pod tym linkiem.
O żydowskich ulicach Warszawy
22 listopada (czwartek) o godz. 18.00 zapraszamy na promocję książki „Biografie ulic. O żydowskich ulicach Warszawy: od narodzin po Zagładę” prof. Jacka Leociaka. Spotkanie poprowadzi dr Eryk Krasucki. Więcej informacji pod tym linkiem.
Mało szczegółowy przewodnik po Szczecinie
26 listopada (poniedziałek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Pankiem, autorem „Mało szczegółowego przewodnika po Szczecinie”. Prowadzenie: Krzysztof Lichtblau. Więcej informacji pod tym linkiem.
Warsztaty pisarskie z Marcelem Woźniakiem
27 listopada (wtorek) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z pisarską kuchnią, czyli warsztaty literackie z Marcelem Woźniakiem. Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja: promocja@mbp.szczecin.pl. Więcej informacji pod tym linkiem.
Odbudowa zespołów staromiejskich w Polsce 
29 listopada (czwartek) o godz. 18.00 zapraszamy na wykład architekta Piotra Fiuka na temat odbudowy starówek w polskich miastach po przemianie ustrojowej. Więcej informacji pod tym linkiem.
Klub Zaczytanego Malucha
24 listopada, czyli jak zawsze w ostatnią sobotę miesiąca, zapraszamy na godz. 11.00 dzieci w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami. Więcej informacji pod tym linkiem.
Wystawa IBBY
W listopadzie w sali wystawowej ProMediów będzie można obejrzeć wystawę „Konkurs i nagrody w konkursie Książka roku 2017 Polskiej Sekcji IBBY”. Więcej informacji pod tym linkiem.

Nie(p)odległe krajobrazy w Dąbiu (filia biblioteczna nr 6, ul. Dziennikarska 39)


Zapraszamy na dwa ostatnie wydarzenia w ramach projektu:
Spotkanie autorskie z Andrzejem Krywalewiczem
9 listopada (piątek)  o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z autorem książki „Tam, gdzie zatrzymał się pociąg”. Rozmowę z autorem poprowadzi Krzysztof Lichtblau. Więcej informacji pod tym linkiem.
Spacer historyczny po Dąbiu
14 listopada  (środa) o godz. 17.00 odbędzie się spacer historyczny po Dąbiu z Ryszardem Kotlą, zakończony pokazem diaporam oraz malowaniem światłem symboli narodowych na budynku biblioteki. Więcej informacji pod tym linkiem.

Dyskusyjne Kluby Książki
Informacje o bieżących spotkaniach DKK znajdują się jak zawsze pod tym linkiem.

Familijny spacer z Tomkiem Wieczorkiem
12 listopada (poniedziałek) o godz. 11.11 startujemy spod gmachu Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego na spacer pod hasłem „Pomorskie akcenty Wałów Chrobrego i Zamku Książęcego. Więcej informacji pod tym linkiem.

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

6 + 4 =