OŚWIADCZENIE W SPRAWIE FACEBOOKA

Mimo że fanpage begoodart nadal jest widoczny, to przez jakiś czas nic na nim się nie będzie działo. Powód prozaiczny – zablokowali mi konto. Przyczyna? Nieznana – prawdopodobnie automat stwierdził, że się podszywam pod siebie (haha)…

rahul-chakraborty-460018-unsplash

Chciałam odświeżyć sobie konto, więc założyłam nowe. I całkiem na rękę było mi to, że zgodnie z regulaminem fejsa mogę mieć tylko jedno – pragnęłam odciąć się od przeszłości. Dlatego usunęłam stare, zmieniłam e-maila nawet.

Po trzech dniach dostałam prośbę o pokazanie wyraźnego zdjęcia swojej twarzy, przy czym oczywiście zablokowali moje konto. Cóż, z braku możliwości technicznych wysłałam im jakieś stare znalezione w sieci, ale i tak niewiele to dało. Zablokowali całkowicie. I tu już w automat nie wierzę.

Jeśli uznali, że podszywam się pod siebie, to wystarczyło do mnie zadzwonić. Mają mój numer telefonu, więc nie ma z tym problemu. Ale nie. Milczą, mimo moich odwołań w sprawie odblokowania konta.

Co w związku z tym?

W związku z tym zamierzam skupić się na twitterze. Nie jest to może idealna alternatywa dla fejsika, ale coś JEST. Więc jeśli chcecie śledzić na bieżąco pojawiające się tutaj teksty, to zapraszam tutaj.

A jeśli chcecie wysłać jakiś swój tekst to zapraszam na mejla: begoodartredakcja@gmail.com.

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.