Marta Bijan kolejnym singlem zapowiada debiutancką płytę

Marta Bijan to dwudziestodwuletnia wokalistka z Sosnowca. Dziewczyna z artystyczną duszą, która od dziecka śpiewa i gra na pianinie. Pisze  piosenki oraz wiersze. Jest  także studentką filmoznawstwa w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Marta Bijan

Bijan popularność zyskała po tym, jak w 2014 roku wzięła udział w czwartej edycji programu X Factor, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce. Rok później podpisała kontrakt płytowy z Sony Music Polska, co zaowocowało wydaniem  singla Poza mną wraz z klipem.  Można go zobaczyć i posłuchać tutaj

W kolejnych latach  wokalistka  prezentowała następne autorskie utwory tj. Mówiłeś, Śpiąca Królewna i Lot na Marsa. Do każdego z nich dołączała teledysk. 14 sierpnia  poinformowała że zakończyła prace nad debiutanckim albumem, który lada chwila trafi na sklepowe półki.

Najnowszy utwór Marty nosi tytuł Nasze miejsce. Jego premiera odbyła się 10 września. Do piosenki  zrealizowano teledysk wyreżyserowany przez Tomka Wilczyńskiego.

Album Melancholia ukaże się  już  niedługo, bo 21 września nakładem Sony Music Polska. Znajdzie się na nim trzynaście utworów w języku polskim. Wszystkie napisała i skomponowała sama Bijan.

Tracklista:

1. Ciemno
2. Milcząc
3. Poza mną
4. Szklany klosz
5. Chciałam
6. Mówiłeś
7. Acedia
8. Śpiąca królewna
9. Nie potrafię
10. Lot na marsa
11. Pod gołym piekłem
12. Nasze miejsce
13. Bonus track: Poza mną (wersja akustyczna)

Znacie piosenki  tej wokalistki , chcecie aby recenzja płyty Melancholia pojawiła się na naszym portalu ?

AG fot.  oficjalna strona internetowa Marty Bijan

 

Post Author: Anna Głód

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.