Charming – jest polski teledysk z idolkami do „Księcia Czarusia”

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection timed out in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

„Charming”, czyli kolejna opowieść dla dzieci wchodzi u nas do kin jako „Książę Czaruś”. Z tej okazji gwiazdy nagrały teledysk. Tak, mówię o polskich piosenkarkach – Marcie Gałuszewskiej, Ewelinie Lisowskiej i Honorata Skarbek. To one w polskiej wersji językowej podkładają głos bohaterkom.

Na fotografii jedna z aktorek podkładających głos w "Charming". Honorata Skarbek siedzi w czerwonym pokoju i uśmiecha się. Dwoma dłońmi robi znak serduszka.
Honorata Skarbek, Charming

Film będzie można zobaczyć od 27 lipca. Krótko przypomnę o czym on jest*:

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?

* – opis dystrybutora.

Choć film w USA premierę miał w kwietniu (20go), to pomimo gwiazd podkładających głos (m.in. Avril Lavigne czy Sia) oryginalny soundtrack dość ciężko wygrzebać na jutubie. Więcej powiem, sensowny teledysk. Można więc powiedzieć, że powinniśmy się cieszyć, bo mamy to ostatnie w oficjalnych materiałach dystrybutora i prezentuje się on tak:

(mówię oczywiście o wersji PL).

Udało mi się znaleźć dwa sensowne utwory z oryginalnej ścieżki dźwiękowej i wyglądają one tak:

https://www.youtube.com/watch?v=Zn8VC7rRtDc

https://www.youtube.com/watch?v=Em_EFB7r5cI

Tak, dobrze widzicie – język wietnamski. Ale gdyby ktoś jednak zatęsknił za większą ilością utworów, to może się pokusić o poszukanie muzyki z tej listy:

Być może dlatego, że panie już wcześniej ze sobą współpracowały przy „Charming” wyskakuje jeszcze taki utwór:

 

Tak, utwory raczej nie są jakieś rzucające się w oczy, ale mam nadzieję, że miło Wam się słuchało. A tak w ogóle – wybieracie się na „Charming” („Książę Czaruś„)?

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

2 thoughts on “Charming – jest polski teledysk z idolkami do „Księcia Czarusia”

  Monika Kilijańska

  (4 lipca 2018 - 21:00)

  Coś czuję, że będę musiała z moimi dziewczynkami na to iść. Będzie babski wieczór w kinie!

   Aleksandra Jursza

   (4 lipca 2018 - 21:04)

   Zastanawiam się, czy na to iść. Korzyść z tego by była taka, że wiedziałabyś, czy fajne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 2 = 3