[BIAŁYSTOK] Gra Miejska – „Bialystok majn hejm”

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection refused in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

W ramach Nocy Muzeów, która odbędzie się 19 maja BOK organizuje Grę Miejską. Tym razem pod tytułem „Bialystok majn hejm”, czyli Białystok moje miasto. Jeśli masz od piętnastu lat, to jak najbardziej możesz w niej wziąć udział. Tym bardziej, że jest bezpłatny.


unnamed (1)

Jak piszą organizatorzy o grze miejskiej:

Tegoroczna trasa poprowadzi Was przez miejsca związane z historią i dziedzictwem białostockich Żydów. Będą to punkty na mapie miasta powszechnie znane oraz te zapomniane, o których pamięć pragniemy przywrócić. Gra wpisuje się w obchodzoną w tym roku 75. rocznicę powstania w białostockim getcie, jednak nawiązuje do niej nie w trudny, martyrologiczny sposób, a poprzez ukazanie kolorytu i bogactwa żydowskiej tradycji, kultury oraz wybitnych i niebanalnych osobowości.

Celem gry jest odnalezienie 17 punktów w Białymstoku związanych z historią i tradycją białostockich Żydów. Dodatkowo, jeżeli uda się Wam rozwiązać napotkane po drodze zadania będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody – nagrodzimy 10 najlepszych uczestników, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę z logo gry! Pamiętajcie! Nie liczy się czas pokonania trasy, a ilość zdobytych punktów!

Dziesięć najlepszych osób zostanie nagrodzonych. Będą to zaproszenia do restauracji i lokali usługowych położonych na trasie gry oraz wydawnictwa i gadżety ufundowane przez BOK/CLZ.

Co zrobić, by wziąć udział w grze? Wystarczy się zarejestrować:

Rejestracja graczy trwa od 23 kwietnia do 18 maja 2018 r. oraz w dniu 19 maja 2018 r. w godz. 13:00-13:30 lub do wyczerpania Kart Gry.
Gra odbywać się będzie 19 maja 2018 r. w godzinach 14:00-17:00.
Wydawanie koszulek oraz numerów startowych odbędzie się w godz. 13:00-13:45.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi tego samego dnia o godz. 20:30 na tarasie BOK/CLZ. Wyniki zostaną też niezwłocznie opublikowane na stronie internetowej BOK/CLZ.

Regulamin gry miejskiej
Oświadczenie gracza / opiekuna

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

41 − = 38