Symfoniczny koncert i premiera płyty w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection refused in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

Filharmonia Podlaska ma dwie propozycje na nadchodzący piątek. Jeden to koncert symfoniczny, a drugi to premiera płyty.

Mężczyzna po lewej stronie z założonymi na łokciach rękoma, uśmiecha się. Poprowadzi koncert symfoniczny

W piątek 20 kwietnia, o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Dyplomantów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku, który odbędzie się w sali koncertowej przy ul. Podleśnej 2. Młodym muzykom towarzyszyć będzie Orkiestra OiFP pod kierownictwem Macieja Tomasiewicza. Tutaj kupisz bilet.


Na górze napis na czarnym tle: HALFWAY FESTIVAL 2018 pod nim na pomarańczowym tle: prezentuje starsabout premiera płyty longing for home

20 kwietnia o godz. 20.00 odbędzie koncert białostockiego zespołu Starsabout– jednej z najjaśniejszych gwiazd na podlaskiej scenie muzycznej. Nowa płyta „Longing for Home” zdobywa coraz większy rozgłos, dlatego przyszedł czas na koncertową premierę – na Scenie Kameralnej Opery i ze znakiem jakości Halfway Festival.
Na chwilę przed koncertem, o godz. 18.00 będzie miał miejsce Literacki support, czyli spotkanie z  Leszkiem Gnoińskim i rozmowę o książkach i muzyce. Więcej: tutaj.


Na scenie są kształty przypominające ogień dmuchany przez wiatr

26 kwietnia odbędzie się „Sideways Rain” na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Jest to spektakl taneczny z choreografią znakomitego Guilherme Botelho. W tym intrygującym widowisku wystąpią artyści związani ze szwajcarską grupą Alias Cie i Kieleckim Teatrem Tańca oraz niezależni tancerze. Bilety w cenie 30 i 40 zł już w sprzedaży.
Wydarzenie odbywa się w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Kalejdoskop. Więcej: tutaj.


Źródło: newsletter Filharmonii Podlaskiej

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 7 = 2