„Chrome Neon Jezus” do nabycia

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found
in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

Na rynku można kupić „Chrome Neon Jezus” Teenage Wirst. Warto przyjrzeć się temu zespołowi, który preferuje muzykę alt-rockową, gdyż ich krążek zdobył  Grammę Carlosa De La Garzę. Płytę wydało Epitaph.

Tak płytę opisuje dystrybutor:

Pełnometrażowy już debiut zespołu z Los Angeles – ‘Chrome Neon Jesus’ – to ponadczasowa kolekcja dźwięków stworzonych przez grupę muzycznych weteranów, którzy poświęcają się swojemu rzemiosłu i przywołują wszystkich od The Smashing Pumpkins do Sense Field. Rezultatem jest album zainspirowany alternatywnymi bohaterami z przeszłości, ale nadal posiadający nowoczesną ostrość i przynoszący tak potężne i porywające refreny!

A tak prezentują się przykładowe utwory:

Płyta do nabycia tutaj. Miłej zabawy :).

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

62 − 52 =