Zimowe piosenki z wiosenną energią czyli muzyczne nowości stycznia

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection timed out in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

Styczeń jest w muzyce czasem podsumowań poprzedniego roku, ale powoli zaczynają też pojawiać się nowe single i teledyski. Zapraszamy do przeglądu pierwszych polskich utworów wydanych w 2018 roku.

 

country-946706_960_720

 

1. Marta Gałuszewska Nie mów mi nie – o singlu  laureatki ósmej edycji programu The Voice of Poland pisaliśmy już w publikacji Listopad i grudzień na polskiej scenie muzycznej – podsumowanie. Teraz prezentujemy teledysk do tego utworu , który pojawił się w sieci 9 stycznia. Klip wyreżyserował Pascal Pawliszewski. Oprócz samej wokalistki zobaczymy w nim kilku aktorów oraz tancerzy.

2. Marta Dryll Dark Side of Life- 12 stycznia zadebiutowała również Marta Dryll, uczestniczka czwartej edycji The Voice of Poland. Przez kilka lat śpiewała w chórkach u Marii Sadowskiej, teraz postara się to połączyć z solową drogą artystyczną. Mimo, że sama pisze i komponuje, to debiutancki singiel stworzyli dla niej Katarzyna Szpotakowska (tekst) i Michał Szpotakowski (muzyka). Utwór, którego za chwilę posłuchacie to zapowiedź debiutanckiego krążka młodej artystki. Album o tytule A Few Stories About Loneliness zawierać będzie jedenaście utworów w języku angielskim. Płyta trafi do sprzedaży latem 2018 roku.

3. Taylor Swift End Game – zagraniczne gwiazdy także nie próżnują. Taylor Swift kontynuuje promocję swojego najnowszego albumu Reputation. 11 stycznia wypuściła kolejny singiel, w którym gościnnie pojawia się Ed Sheeran. Co myślicie o piosence i teledysku?

4. Dua Lipa IDGAF– nowe dźwięki ma dla nas  też brytyjka z albańskimi korzeniami. Znów proponuje energetyczne rytmy zaszyfrowane w dość dziwny tytuł. Teledysk możemy oglądać od 12 stycznia  Jesteście na tak?

 

Na dziś to wszystkie utwory. Wkrótce więcej nowości. Coś wpadło Wam w ucho?

AG fot. ilustracyjne pixbay

Post Author: Anna Głód

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

19 + = 29