Zapracowana Natalia Kukulska nie zwalnia tempa i w lutym rusza z kolejnymi koncertami

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection timed out in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1
Ostatnie miesiące 2017 roku były dla Natalii Kukulskiej bardzo pracowite. 29 września wydała dziewiąty studyjny album Halo tu Ziemia, który intensywnie promowała. Udzieliła kilkunastu wywiadów, nakręciła teledysk i ruszyła w trasę koncertową z nowym materiałem. Wspólnie z Andrzejem Piasecznym zaśpiewała piosenkę Winter Wonderland w ramach świątecznej kampanii reklamowej dla sieci komórkowej Play. Oprócz tego zaangażowała się w kilka innych projektów.

Pierwszy to nagranie piosenek do filmu animowanego Magiczna Zima Muminków. Kukulska nie tylko wykonała utwory zamykające i otwierające produkcję czyli Nie Bój się oraz Tęsknota za latem, ale także zadebiutowała w roli dubbingowej użyczając głosu Mamie Muminka.

Kolejne artystyczne przedsięwzięcie , które wokalistka współtworzy wraz z kompozytorem Markiem Napiórkowskim to spektakl Szukaj w Snach wystawiany w Teatrze Starym w Lublinie. Natalia śpiewa kołysanki i piosenki dla dzieci napisane przez Włodzimierza Wysockiego. Na scenie towarzyszy jej zespół w składzie: Marek Napiórkowski, Michał Dąbrówka, Marcin Górny, Paweł Pańta oraz tancerze Lubelskiego Teatru Tańca: Anna Żak i Ryszard Kalinowski.

Piosenkarka nie zamierza zwalniać tempa. 2018 rok rozpoczęła od udziału w trasie koncertowej Betlejem w Polsce, o której pisaliśmy w publikacji Kolędowanie z gwiazdami trasa Betlejem w Polsce na start. Po jej zakończeniu będzie miała chwilę przerwy od występów ale już pod koniec lutego startuje druga cześć trasy Halo Tu Ziemia (pierwsza miała miejsce w październiku i listopadzie 2017 roku).

Natalia Kukulska

Gdzie i kiedy wystąpi Natalia Kukulska? Oto pełna lista:

22.02 2018 Rzeszów, Lukr

23.02 2018 Przemyśl , Centrum Kulturalne w Przemyślu

24. 02 2018 Lublin, Klub30

25.02 2018 Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury

Są tu jacyś fani twórczości Natalii Kukulskiej?

 

AG fot. Oficjalny profil Natalii Kukulskiej

 

Post Author: Anna Głód

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 + 2 =