Natalia Kukulska z nowym teledyskiem.

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection refused in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1
 

21191869_1984920958411980_2524506701185106474_n

źródło: Oficjalny Fan Page Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska – wokalistka, którą z pewnością można zaliczyć do tych, które nie próżnują.  Ma za sobą intensywne koncertowe lato, jest w trakcie trasy promującej nową  płytę. Krążek Halo tu Ziemia ujrzał światło dzienne 29 września.  Artystka jest autorką większości tekstów i kompozycji.  W procesie twórczym oprócz kolektywu  muzyków  w składzie: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky, Marcin Górny wspierali ją między innymi Marika i Paweł Rusak.

Dla Natalii równie ważne jak teksty i melodie są teledyski. Dlatego, jak przyznaje w wywiadach, zawsze stara się, aby były przemyślane i dopracowane.

Klip do tytułowego nagrania z  najnowszego albumu  pojawił się w sieci 10 października. Jest to teledysk bardzo filmowy , w którym splata się ze sobą kilka historii. To opowieść o tym, że my jako ludzie  tu na Ziemi czasem możemy mieć tysiące planów i postanowień, a  ktoś tam na górze nam je zniszczy  lub wręcz się z nich śmieje.   Los bywa przewrotny i niejednokrotnie nie udaje się połączyć marzeń z rzeczywistością, a wolność jest tylko pozorna.

W teledysku oprócz Natalii i statystów wystąpiła aktorka  Kinga Preis.

Słowa : Natalia Kukulska

Muzyka : Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Archie Shevsky, Marcin Górny

Scenariusz i reżyseria : Adam Romanowski, Ewa Radzewicz

Zdjęcia : Adam Romanowski

Jeśli macie ochotę usłyszeć tę i inne piosenki z nowej płyty na żywo  poniżej rozpiska najbliższych koncertów Natalii :
25.10 Warszawa –  Klub Miłość
27.10 Sosnowiec – Sala WK MUZA
10.11 Kołobrzeg –  RCK
1.12 Łódź – Klub WYTWÓRNIA
8.12 Kielce –  Wojewódzki Dom Kultury

Słuchaliście już nowej płyty,  co sądzicie o teledysku ?

AG.

 

Post Author: Anna Głód

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

11 − 8 =