Wygraj płytę Armina Van Buurena

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection timed out in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

konkurs armin van buurenMamy dla was płytę „A state of trance 2017” Armina Van Buurena 🙂 Aby ją wygrać wystarczy w komentarzu pod naszym postem na Facebooku odpowiedzieć na pytanie:

Skąd pochodzi Armin Van Buuren?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 5 czerwca 2017 do godz. 23:59 🙂 Powodzenia!

 

REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest portal kulturalny BeGoodArt, sponsorem nagród empik.com
2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu.
3. Konkurs trwa od 29 maja do 05 czerwca 2017 włącznie. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem udziału jest skomentowanie postu na Facebooku. Wśród wszystkich komentarzy z poprawną odpowiedzią wylosujemy zwycięzcę.
5. Na adres kontaktowy czekamy 7 dni od dnia ogłoszenia wyników. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniających warunki konkursu.
6. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda. Uczestnik musi mieszkać na terenie Polski.
7. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską. Za uszkodzenia paczek organizatorzy nie biorą odpowiedzialności.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na  przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Post Author: Anna Wójcik

Urodzona 23.02.1995, Brzeżanka i mól książkowy. Serialoholiczka. Mistrzyni nadinterpretacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 63 = 68