Premiery SONIC 08.05-12.05.

„Best Troubadour” – Bonnie „prince” Billy

Bonnie „Prince” Billy poprzez „Best Troubador” postanowił złożyć hołd Merle’owi Haggard’owi, którego szczerze podziwiał. To od utworów tego pana Bonnie zaczął swoją karierę, często go cytował i o nim mówił. Zwieńczeniem tego wszystkiego był wywiad z Merle’m w 2009 dla magazynu „Filter”.

„Best Troubador” to jedno wielkie wspomnienie o Haggardzie. Na płycie znajdują się takie utwory jak „Mama Tried” czy „No Time to Cry”.

Tu możesz kupić płytę: [klik]


EVERYTHING IS RECORDERD – mini album już dostępny

Richard Russell, znany jako producent The Copper House stworzył projekt muzyczny, gdzie różni artyści mogli się wymieniać pomysłami, kompozycjami i nagraniami, łącząc sesję nagraniową z długimi improwizacjami. W projekcie tym wzięli udział Sampha, Giggs, Obongjayar, Tic Zogson, Warren Ellis, Infinite Coles, Mela Murder, Green Gartside i Baluji Shrivastav. Pierwszy efekt ich współpracy już jest – to jest właśnie EP-ka „Close But Not Quite”, który jest wprowadzeniem do szerszego, całorocznego projektu znanego jako EVERYTHING IS RECORDERD.


CZEKAJĄC NA PREMIERĘ

„Sleep Well Beast”, siódmy album THE NATIONAL ukaże się ósmego września. Został wyprodukowany przez Aarona Dessnera, Bryce’a Dessnera oraz Matta Berninger’a. Miksował Peter Katis.

Płyta ukaże się na CD w podwójnym, białym LP oraz w wersji limitowanej na podwójnym niebieskim winylu.

Czekając na płytę warto spojrzeć na pierwszy utwór wydawnictwa – „The System Only Dreams in Total Darkness”.


Teledysk Perfume Genius

„No Shape”, najnowsza płyta Perfume Genius, którą można zakupić od 5 maja, doczekała się teledysku. Zaszczyt ten spotkał utwór „Die 4 You”.

Perfume Genius będzie grało koncert 14 sierpnia w warszawskim klubie „Niebo”.

Źródło: Newsletter SONIC

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.