Wrocław Winyl Weekend już w tym tygodniu

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection timed out in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

turntable-1208177_640Dwudniowe święto płyt winylowych i dobrych dźwięków – Wrocław Winyl Weekend odbędzie się już w tym tygodniu. Giełda starych płyt, DJ-skie sety na żywo oraz wystawa retro sprzętu grającego – to tylko niektóre atrakcje tego niezwykłego wydarzenia.

19 i 20 listopada w Sky Tower  prezentować się będzie blisko 50 wystawców z Polski i Europy. Na muzycznej giełdzie będzie można kupić m.in.: płyty winylowe, CD, kasety, nuty, płyty DVD i książki muzyczne. Wystawcy gwarantują, że będą to prawdziwe „białe kruki”. Zorganizowane zostanie również miejsce do odsłuchu oraz prezentacji sprzętu retro i elektroniki z czasów PRL-u.

Uczestników Wrocław Winyl Weekend w muzyczny klimat wprowadzą znani i lubiani DJ-e. Wśród gości znajdą się m.in. najstarsza w Polsce didżejka DJ Wika oraz Janek Samołyk, który w sobotę wystąpi z koncertem kameralnym w duecie z Kasią Dubaniowską. W sobotę i niedzielę odbędą się również projekcje filmu „Przyjaciele na 33 obroty” (seanse na ekranach multimedialnych, piętro 1). Całość poprowadzi Piotr Bartyś, szef muzyczny Radia RAM.

Dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji „muzycznego przedszkola”. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

win

Post Author: Anna Wójcik

Urodzona 23.02.1995, Brzeżanka i mól książkowy. Serialoholiczka. Mistrzyni nadinterpretacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 3 = 7