Filmy, które warto obejrzeć – konkurs

11 października poznamy wyniki plebiscytu „1oo filmów, które warto obejrzeć” – więcej tutaj. Z tej okazji organizujemy konkurs, w którym do wygrania będzie zestaw trzech filmów: „Niesamowita Marguerite”, „Niebo na ziemi” i „Coś za mną chodzi”.

Zadanie jest proste – wystarczy przesłać nam mail: konkurs.begoodart@gmail.com listę trzech filmów, które polecilibyście najlepszemu przyjacielowi/przyjaciółce.

Wszystkie odpowiedzi konkursowe opublikujemy,  tworząc jedną wielką listę filmów, które po prostu trzeba obejrzeć! 😉

Na zgłoszenia czekamy do 19 października. Powodzenia!

100-filmow

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest portal kulturalny BeGoodArt, sponsorem nagród empik.com
2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 14 dni po zakończeniu konkursu.
3. Konkurs trwa od 5 października do 19 października 2016 włącznie. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem udziału jest przesłanie e-maila na adres: konkurs.begoodart@gmail.com z listą trzech filmów wartych polecenia.
5. Na adres kontaktowy czekamy 7 dni od dnia ogłoszenia wyników. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniających warunki konkursu.
6. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda. Uczestnik musi mieszkać na terenie Polski.
7. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską. Za uszkodzenia paczek organizatorzy nie biorą odpowiedzialności.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z potwierdzeniem posiadania pełni praw autorskich do wysyłanego zdjęcia oraz ze zgodą na publikację zdjęcia oraz przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

empik.com_logo_pop2

Post Author: Redakcja BeGoodArt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.