Wygraj płytę Davida Guetty!

listen-again-u-iext36444069Chcecie wygrać płytę Davida Guetty? Nic prostszego! Wystarczy przesłać nam e-mail z tytułem jakiejkolwiek piosenki znajdującej się na płycie „Listen again” 😉 Swoje zgłoszenia  przesyłajcie na: konkurs.begoodart@gmail.com z dopiskiem David Guetta. Czekamy do 25 września. Powodzenia!
.
OPIS:
Najsłynniejszy didżej na świecie, David Guetta, prezentuje reedycję wydanej w 2014 roku płyty „Listen” zatytułowaną „Listen Again”.
Na „Listen Again” znajdzie się oczywiście 14 piosenek z oryginalnego wydania, zaś wśród bonusów znajdziemy m.in kompozycje „Bad” z holenderskim duetem Showtek, remiks „Shot Me Down” ze Skylar Grey, piosenkę „Bang My Head”, w której pojawiają się Australijka Sia i raper Fetty Wap oraz wcześniej niepublikowane piosenki.
.
REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest portal kulturalny BeGoodArt a sponsorem nagrody empik.com
2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 14 dni po zakończeniu konkursu.
3. Konkurs trwa od 12 do 25 września 2016 włącznie. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem udziału jest przesłanie e-maila na adres konkurs.begoodart@gmail.com z odpowiedzią na pytanie konkursowe.
5. Na adres kontaktowy czekamy 7 dni od dnia ogłoszenia wyników. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniających warunki konkursu.
6. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda. Uczestnik musi mieszkać na terenie Polski.
7. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską. Za uszkodzenia paczek organizatorzy nie biorą odpowiedzialności.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z potwierdzeniem posiadania pełni praw autorskich do wysyłanego zdjęcia oraz ze zgodą na publikację zdjęcia oraz przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Post Author: Redakcja BeGoodArt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.