Gamescon 2016

Kolonia – to tu organizowane są co roku targi gier, jedne z największych w Europie. Gamescon – bo o nim mowa – pozwala na przejrzenie najnowszych gier i sprzętów. W dniach od 17 do 21 sierpnia zobaczyć będzie można świeże produkcje, usłyszeć zapowiedzi i koncerty.

gamescom-1

Konferencje tytanów

Już dziś, 16 sierpnia, będzie można o 18:30 uczestniczyć w konferencji jednego z tytanów – Blizzarda. Prawdopodobnie do zapowiedzi znaczniejszego tytułu gier nie dojdzie, gdyż firma robi to w ramach własnej imprezy, Blizzconu. Specjaliści spodziewają się potwierdzenia, że pierwszy Starcraft, Na pewno będą nowe materiały w kwestii Overwatch w postaci animacji o bohaterze gry, Bastionie. Nie wiadomo, czy Blizzard przedstawi nowy tryb i mapę do gry. Spodziewać się można kolejnej zapowiedzi dodatku do World of Warcraft oraz przypomnienia o dwóch darmowych grach ich produkcji – Hearstone i Heroes of the Storm. Konferencja tu: [klik].

Ledwie Blizzard skończy prezentację, a do akcji wkroczy kolejny tytan – EA. O 19:15 Electronics Arts prawdopodobnie przedstawi najnowsze materiały dotyczące FIFA 17, Battlefield 1 i Titanfall 2. Oczekuje się, że fanom zostanie przedstawiony nowy tryb gry oraz mapa. Być może fani Gwiezdnych Wojen dostaną zapowiedź kolejnej gry z serii. Konferencja tu: [klik].

Nie tylko gry

Już 19 sierpnia o godzinie 17:45 będzie można usłyszeć koncert orkiestry. Video Games Live, bo tak nazywa się ten punkt programu, będzie dotyczył muzyki z gry firmy Blizzard. Jeśli nie jesteście w stanie być w Kolonii – zapraszamy na youtuba – stream na żywo. Miłej zabawy 🙂

Turniej Overwatch Atlantic Showdown

Turniej organizowany przez Blizzarda, można wygrać nawet 100 000 dolarów. Składa się z dwóch dni rozrywek – 20 i 21 sierpnia. Początek: sobota godzina 10:00, oglądać można tutaj: [klik]

Kto będzie…

Ten, kto podjedzie na Gamescon, prawdopodobnie będzie w siódmym niebie. A to dlatego, że oprócz EA i Blizzarda, będą mogli obejrzeć zapowiedzi czy najnowsze produkcje innych potentantów gier komputerowych – Sony, Ubisoftu, Microsoftu czy 2K.

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.