Gotuj z nami i wygraj książkę kucharską!

gotujn z nami

Lubicie gotować? Szukacie pomysłów na ciekawe dania? A może tworzycie własne przepisy i chcielibyście się nimi z nami podzielić? Mamy dla Was wyjątkową zabawę kulinarną 🙂

Ruszamy z konkursem – do wygrania 2 egzemplarze książki kucharskiej „Kuchnia dwudziestolecia. Co i jak jadano” Agnieszki Jeż. 😉

Co zrobić żeby wygrać?

Decyzja należy do Was 🙂 Wrzucajcie naszą stronę na facebooku lub na stronę  wydarzenia przepisy, zdjęcia, wskazówki – wszystko co tylko przyjdzie Wam do głowy i jest związane z gotowaniem 🙂 Wystarczy, że takiego posta oznaczycie hashtagiem: #gotujznami 😀

OKLADKA KUCHNIA20LECIAKsiążka zaprasza czytelników w podróż po bogactwie smaków i zwyczajów kulinarnych dwudziestolecia. Sięgając do ówczesnych książek kucharskich, wspomnień i pamiętników oraz rubryk kulinarnych w gazetach, autorka snuje opowieść o tym, co, jak i gdzie jadano w czasach Drugiej Rzeczypospolitej. Oprócz interesującej części historycznej, w książce znajdziemy 100 przepisów na najróżniejsze potrawy, proste i bardziej wyrafinowane, dobre na co dzień i od święta. Obok wciąż popularnych dań, jak tradycyjny polski żur, pyszny bigos czy śledzie w śmietanie, odkryjemy również wiele zapomnianych potraw i smaków, jak miszkulancja, orszada czy pyszny międzywojenny deser Coupe à la Mode. Wszystkie receptury zostały opracowane i „dopowiedziane” przez Autorkę, tak aby każdy – niezależnie od umiejętności kucharskich – mógł je z łatwością wykonać.

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest portal kulturalny BeGoodArt
2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 14 dni po zakończeniu konkursu.
3. Konkurs trwa od 13 sierpnia do 31 sierpnia 2016 włącznie. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem udziału  jest udostępnienie na naszej stronie lub wydarzeniu zgłoszenia z hashtagiem #gotujznami (zdjęcie, przepis, porada – decyzja należy do uczestnika – musi jednak dotyczyć ściśle gotowania)
5. Na adres kontaktowy czekamy 7 dni od dnia ogłoszenia wyników. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniających warunki konkursu.
6. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda. Uczestnik musi mieszkać na terenie Polski.
7. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską. Za uszkodzenia paczek organizatorzy nie biorą odpowiedzialności.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

 

Post Author: Redakcja BeGoodArt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.