Marcin Kowalczyk w wideo-wywiadzie o swojej roli w „Helu”

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection timed out in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

Od dziś w kinach można oglądać „Hel”. W obsadzie filmu – obok Philipa Lenkowsky’ego, aktora znanego z serialu „Z Archiwum X” oraz obrazów Miloša Formana i Woody’ego Allena – zobaczymy Marcina Kowalczyka. Rola outsidera Kaila, testującego prawdomówność na wariografie, to kolejna niezwykła kreacja w dorobku gwiazdy „Jesteś Bogiem”. 

– Bardzo zainteresowały mnie artystyczne poszukiwania duetu reżyserskiego – Katii Priwieziencew i Pawła Tarasiewicza. – mówi Marcin Kowalczyk. – Ich scenariusz cały czas ewoluował, jednak bardzo podobał mi się koncept postaci, preferencje zdjęciowe i klimat sam w sobie. Wszystko to było mocne i magnetyzujące, więc postanowiłem do nich dołączyć. Na miejscu, na planie zdjęciowym, dało się wyczuć mrożącą krew w żyłach atmosferę. Wszystko tam powodowało gęsią skórkę.

Fot. Paweł Czarkowski i Kachna Baraniewicz/AMONDO Films
Fot. Paweł Czarkowski i Kachna Baraniewicz/AMONDO Films

Źródło: Kino Świat

Post Author: Redakcja BeGoodArt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 + 6 =