WW: Andrzej Fronczak

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection refused in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

Andrzej Fronczak
Andrzej Fronczak

Włocławek, miasto w województwie kujawsko-pomorskim. To tu tworzy Andrzej Fronczak, malarz specjalizujący się w technikach: rysunek i malarstwo sztalugowe.

Jego prace znalazły się w takich miastach, jak: Warszawa, Toruń, Chicago czy Paryż. Ma za sobą 90 wystaw zbiorowych i konkursów, także tych międzynarodowych. Obrazy wystawiano nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Danii, Serbii, Ukrainie, Słowacji, Włoszech czy w Holandii. Otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Włocławek w dziedzinie kultury.

Poniżej prezentujemy wybrane prace z cyklu „Metropolis”. Więcej znajduje się tu: [kliknij].

Miłego oglądania 🙂

Post Author: Aleksandra Jursza

01.06.1988. Zamieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, wykształcenie średnie. Uwielbia czytać, ma słabość do oper mydlanych pochodzenia koreańskiego oraz słodyczy. Autorka czterech powieści, właścicielka Begoodart. Spełnia się w pisaniu i rozwija swoje projekty. Ma pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

21 − = 19