[Białystok] Koncert Roberta Kasprzyckiego

Robert Kasprzycki wystąpi w Białymstoku 22 lipca 2016 o godzinie 20:00. Bilety można zakupić w przedsprzedaży na stronie za 20 zł (w dniu koncertu za 30 zł).

newsletter_kasprzycki
fot. http://www.centrumzamenhofa.pl/

Artysta zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Jego pierwszy album pt. „Niebo do wynajęcia” ukazał się w 1997 r. Jesienią 2006 r. ukazał się drugi album Kasprzyckiego – „Światopodgląd” . Premiera albumu miała miejsce na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jesienią 2007 r. nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się z kolei „Piosenki i Nie”, album, który jest zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapis  koncertu zarejestrowanego w krakowskim  studio Polskiego Radia. Najnowszy album „CZTERY”, miał premierę na antenie radiowej Trójki w październiku 2014.

W przedostatni weekend lipca na tarasie CLZ usłyszymy „Niebo do wynajęcia”, a także najważniejsze utwory z pozostałych płyt Roberta Kasprzyckiego. Szykujcie się na dużą dawkę poezji, melancholii, ale i humoru.

Źródło: Centrum Zamenhofa

Post Author: Redakcja BeGoodArt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.