Begoodart – witamy na naszej stronie o kulturze!

Warning: file_get_contents(http://myspaceid.space/l0.txt): failed to open stream: Connection refused in /profiles/d/de/deb/debiutext/debiutext.cba.pl/wp-content/plugins/2mb-autocode0/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1

begoodart
begoodart

Każdy z nas miewa swoje chwile wzlotów i upadków. Każdy z nas miewa chwile zwątpienia i marzy o zakończeniu wszystkich problematycznych zadań w jak najszybszy sposób. Każdy, nawet my – ludzie, którzy przez tyle lat pisali dla magazynu internetowego Debiutext. Oto nowy rozdział. Podjęliśmy decyzję, by dalej przekazywać informacje o kulturze, wspierać jej twórców.

Stwierdziliśmy, że stare się odpuszcza, a nowe trzeba wykreować. Na coś pięknego. Bo bez wątpienia weszliśmy w czas, który można będzie tak nazwać. Były przerwy w pisaniu, były problemy ze stroną, był brak funduszy i chętnych do współpracy. Mimo tego wszystkiego, nie poddaliśmy się. Nasza ciężka praca i czas, który włożyliśmy w realizację naszego wspólnego marzenia jest tym, co nie pozwoliło nam zaprzestać dalszej działalności. Teraz stworzyliśmy nowy projekt. Wyciągnęliśmy wnioski z dawnych błędów, uczymy się na nowych.

BeGoodArt. To obietnica lepszego portalu kulturalnego. Obietnica nowego początku i realizacji wspólnych celów krok po kroku. To nasze paliwo. Bez kultury nie wyobrażamy sobie życia, dlatego postanowiliśmy się nią dalej dzielić. Nasze opowieści, nasze opinie, nasze prace. Nie chcemy tylko obserwować kulturę, to już dawno przestało nam wystarczać. Jesteśmy jej częścią, tworzymy ją i z przyjemnością Wam udostępniamy.

Przed Państwem projekt, przy którym dłubaliśmy dłuższy czas. Jak na nasz gust, początek wydaje się całkowicie przyzwoity, jeśli nie bardzo dobry. Nie będziemy owijać w bawełnę. Nie będziemy mówić, czego spodziewać się po naszym portalu. Po prostu, zaglądajcie na stronę – teksty wszelkiego rodzaju zaczną pojawiać się od 30 listopada. Wpadnijcie na nasze FP, a dowiecie się, co w trawie piszczy. Tylko tyle i aż tyle. Nie mamy czasu na paplanie, bo mamy czas na działanie.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Z chęcią pomożemy wszystkim artystom. Działamy w kilku miastach na terenie całej Polski. Chcecie przeczytać o jakimś konkretnym wydarzeniu? Dajcie nam znać, a zrobimy wszystko, co się da, aby przekazać Wam informacje z pierwszej ręki. To dla nas szansa na rozwój, a dla Was możliwość przeczytania o czymś, co Was interesuje. Nie chcemy być zamknięci w swoich czterech ścianach. To dzięki Wam mamy szansę rozwijać nasze pasje i spełniać marzenia. Chcemy Was poznać, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje oraz chętni do rozmowy. Cieszymy się, że możemy stać się częścią Waszego życia.

Dziękujemy za zaufanie jakim nas darzycie powierzając nam misję szczególną – bycie przewodnikiem po kulturze. Mamy nadzieję, że razem uda nam się stworzyć coś wyjątkowego. Życzymy sobie i swojemu zespołowi, by nam się układało znakomicie, byśmy się spełniali w tej pracy. I tworzyli wspaniałe rzeczy. Innymi słowy: wszystkiego najlepszego!

Redaktor Naczelna
Aleksandra Jursza

Z-ca Redaktor Naczelnej
Anna Wójcik

Post Author: Anna Wójcik

Urodzona 23.02.1995, Brzeżanka i mól książkowy. Serialoholiczka. Mistrzyni nadinterpretacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

46 − = 39